Статті

Оформлення спальні

Спальня – те місце, куди людина приходить відпочити і розслабитися після робочого дня. Зрозуміло, що її інтер’єр повинен бути спокійним, розташовувати до релаксу і умиротворення. Напружений ритм життя сучасної людини має останнього до мінімалізму у всьому, що його оточує. І інтер’єр будинку не стає винятком. На сьогоднішній день останні модні тенденції диктують нам простоту і лаконічність, які простежуються в облаштуванні спалень в першу чергу.

Зовнішній вигляд сучасної спальні

Найчастіше в цій кімнаті повинні переважати світлі відтінки, які можуть візуально збільшувати обсяг вільного простору в приміщенні. Меблі проста, без надмірностей і перебільшень. Однак матеріали для її створення відрізняються високою якістю. Зараз популярні масиви дерева благородних і дуже цінних порід, метал. Дизайнери стали обмежуватися стандартним набором меблевого гарнітура, який має на увазі ліжко, шафа і комод. Перевага віддається комфорту і практичності. Саме тому розміри меблів можуть бути значними: ліжко простора, шафа і комод – місткі. Мінімалістичний дизайн меблів виключає наявність вензелів і інших прикрас, які вважалися привабливими. Зараз краса полягає в простоті і плавності ліній, правильних геометричних формах і екологічності інтер’єру.

Помилково вважати, що такі спальні нудні і непоказний. Розбавити спокій можна яскравими квітами, які б не надто сильно відволікали і суперечили основним призначенням приміщення. Контраст, проявлений в темних відтінках дерева, з якого виготовлена ​​ліжко, шафа або будь-який інший елемент меблів, може стати дуже ефектним прикрасою, гідним уваги глядача. Також не можна не згадати про орнаменти і візерунках, однак тут важливо бути дуже обережним. Занадто активні принти на стінах або малюнки на меблях можуть проявити себе не так, як Ви спочатку задумували.

В інтер’єрі сучасної спальні також вітаються природні мотиви, імітації дерева, каменю, очерету, шкіри та інших фактур.

Сучасні дизайнери пропонують залишити пишний класицизм, хитромудре бароко, найніжніший Шеббі шик і прованс в минулому, а натомість їм привнести в будинку трохи практичності і комфорту, які ні до чого не зобов’язують і дозволяють розслабитися. Піддатися модному віянню поточного року чи ні – вирішувати Вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *