Статті

Види диванів

При покупці м’яких меблів ми часто задаємося питанням: “Який варіант кращий?”. Дизайнери створили різні види диванів за формою, кольором і конструкцією, що при виборі можна втратити багато часу. Для його спрощення потрібно використовувати чотири основних параметри, які впливають на їх типові особливості.

Сучасна класифікація диванів

Зовнішні характеристики. Ці вироби бувають прямі, кутові або острівні. Остання модель відрізняється своєю неправильною формою. Її не можна поставити під стіною або у кут.

Конструкційні різновиди. Дивани бувають нерухомі та модульні. Купуючи перший варіант, у Вас буде готовий виріб, в якому можна змінити лише кольорову гаму текстилю. Вибираючи модульний тип, покупець може сам змінювати форму конструкції, зовнішній вигляд ніжок, кількість посадочних місць, а також їх параметри (висота, глибина).

Ще одна важлива характеристика – це кількість посадочних місць. Зауважимо, що моделі, розраховані на 2-3 людини, називають компактними. Є диван для самотньої людини, а є просто величезні модифікації на п’ятьох і більше осіб.

Варто звернути увагу, що стандартних розмірів у цієї класифікації не буває. Один виробник може випустити двомісний виріб, що має довжину 160 см, а в іншого вона буде 190 см. Так само існують 2.5-місцеві варіанти. Модульні сидіння пропонуються у десяти варіантах: посадочне місце на одну людину може бути від 60 см до 110 см. Вибір залишається тільки за Вами!

Характер призначення теж істотно впливає на класифікацію меблевого виробу. В теорії, для відпочинку підходять практично всі види диванів. На маленький можна укласти дитину спати, а на двометровій модифікації запросто поміститься дорослий. В основному моделлю для сну вважається та, яка в розкритому вигляді стає спальним місцем для двох. Слід пам’ятати, що деякі трансформаційні механізми не призначені для постійної експлуатації. Меблі з такою конструкцією можуть служити, як додаткове або гостьове ліжко.

Правила вибору дивана

Пам’ятайте, що завжди потрібно враховувати місце розташування цієї деталі інтер’єру. М’які меблі для вітальні мають відмінність від офісної або дитячої. У випадку з вітальнею робиться акцент на зручність, дитячі меблі повинні бути, насамперед, безпечними без підлокітників з дерева, що мають гострі кути, і твердих виступаючих частин. Оббивка на таких диванах повинна легко очищатися від різних плям, наприклад, фломастера. Офісні м’які меблі повинні бути, насамперед, довговічними. У них повинен бути сильний каркас, оббивка підвищеної зносостійкості, а також міцний наповнювач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *